LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGOS KARALIAUS MINDAUGO ŠAULIŲ 10-OSIOS RINKTINĖS VILNIAUS "GELEŽINIO VILKO" 1005-OJI ŠAULIŲ  KUOPA

IRON WOLF COMPANY

Informacija jaunimui stojantiems į Geležinio Vilko kuopą iki 18 metų

  • Stoti į LŠS 10 ŠR Geležinio Vilko kuopą galima nuo 11 metų;

 

  • Bet kada pateikę prašymus stoti į Geležinio Vilko kuopą iš karto patenkate į kandidatų sąrašus, mokomąjį būrį. 
  • Kandidatas gali būti pašalintas iš mokomojo būrio dėl nelankymo, grubių pažeidimų, kitų pažeidimų kurie nurodyti Lietuvos šaulių sąjungos Etikos kodekse ir jei per 2 metus neišlaiko teorijos testų.
  • Kandidatams, bus leista duoti jaunojo šaulio Pasižadėjimą ir tapti Jaunuoju šauliu, pereiti iš mokomojo būrio į 1 Kursą, kai išlaikys du teorijos testus. Išlaikius pirmąjį bazinį testą kandidatams leidžiama duoti Pasižadėjimą, o išlaikius antrąjį 1 Pakopos testą yra keliamas į 1 Kursą. Kandidatai teorijos testus laiko eilės tvarka. Neišlaikius bazinio jaunojo šaulio testo yra neleidžiama laikyti antrojo 1 Pakopos testo.
  • Kuopos užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę  antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:00 iki 19:00 val. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Šauliai mokomi pagal 3 kursų programą. Vieni kursai trunka vienerius mokslo metus.
  • Žemiau paspaudę "Registracija" ir užpildę registracijos formą patenkate į sąrašus. Informaciją gausite el.p. ir telefonu, kurį nurodėte.


Pasiteirauti: 
tel.: 8 684 93304; 
el.p.: gelezinis.saulys@gmail.com
Facebook: Geležinio Vilko kuopa 

Patinka
 
Parašykite
Žemėlapis
Apie
Instagram