LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGOS  KARALIAUS MINDAUGO ŠAULIŲ 10-OSIOS RINKTINĖS VILNIAUS "GELEŽINIO VILKO" 1005-OJI ŠAULIŲ  KUOPA
IRON WOLF COMPANY


Apie mus

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų puslapyje. Turbūt ieškote Jums aktualios informacijos? Pabandysime atsakyti į keletą klausimų:

1. Kaip tapti jaunuoju šauliu?

Jaunuoju šauliu galima tapti nuo 11 metų. Jei pasirinkote mūsų kuopą (Geležinio vilko), Jums reikės užsiregistruoti ir rezervuoti vietą grupėje (REGISTRACIJA). Jei norite stoti į kitą kuopą, padalinį, tuomet Jums reikia atvykti į Karaliaus Mindaugo šaulių 10-ąją rinktinę (Vašingtono a. 1, Vilnius) (prieš tai pasiskambinus tel.:+370 5 231 37 92)

Pasirūpinkite reikiamais dokumentais:

a. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija, medicininės pažymos 027-1/a kopija, žinokite savo kraujo grupę.

b. Atvykite į Rinktinės štabą su vienu iš tėvų / globėjų, užpildykite jaunojo šaulio įskaitos kortelę, sumokėkite 1 euro vienkartinį stojamąjį mokestį, pristatykite 1 dokumentinę ir 1 skaitmeninę nuotrauką (300dpi, 295x380).

Dėl dokumentų pateikimo tai pat galima kreiptis ir el.paštu: vilnius@sauliusajunga.lt

2. Kaip tapti šauliu?

Šauliu gali tapti pilnametis asmuo. Deja, jei norite prisijungti prie Geležinio vilko šaulių kuopos padalinio, to padaryti iš karto negalėsite. Jums reikės tapti šauliu ir baigti bazinį šaulio įgūdžių kursą (toliau-BŠĮK) ir pareikšti norą stoti pas mus. Jei esate tarnaujantis LK ar turite pradinį karinį parengtumą, tuomet nereikės baigti BŠĮK, tik tapti šauliu ir pareikšti norą stoti pas mus.

Norėdami tapti šauliu, pasirūpinkite reikiamais dokumentais:

a. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija, pažymos dėl teistumo (neteistumo) kopija, medicininės pažymos 049/a kopija, žinokite savo kraujo grupę.

b. Atvykite į Rinktinės štabą, pateikite būtinus dokumentus, pristatykite 1 dokumentinę ir 1 skaitmeninę nuotrauką (300dpi, 295x380), užpildykite įskaitos kortelę, sumokėkite stojamąjį 5 eurų vienkartinį mokestį.

c. Kandidatų į šaulius kuratorius susisieks ir pakvies į įvadinio kurso susitikimus.

3. Kur galima atvykti ir pasidomėti apie šaulių veiklą?

Atvykti galima į Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės štabą (Vašingtono a.1, Vilnius; tel.: 8 52 313 792; el.p.: vilnius@sauliusajunga.lt).

Daugiau apie mus rasite:




ISTORIJA

2011m. rugsėjo mėn. Pradėta formuoti Geležinio Vilko kuopa.
2012m. sausio 12 d. oficialiai patvirtinta kuopos sudėtis ir pavadinimas. 
Nuo 2012 m. lapkričio mėn.  Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Geležinio Vilko kuopa pradėjo bendradarbiauti su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. 
Nuo 2015 m. sausio mėn. pradėtas formuoti Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Geležinio Vilko kuopos suaugusiųjų padalinys.

 

Įstaigoms

Susidomėjote ir norite, kad Jūsų įstaigoje pristatytumėme Lietuvos šaulių sąjungos, Geležinio Vilko kuopos veiklą, stojimo galimybes?

Kreipkitės: Tel.Nr. 8 684 93304

el.p. gelezinis.saulys@gmail.com


 
Parašykite
Žemėlapis
Apie
Instagram